Zadzwoń
Napisz
Lokalizuj
2016-03-10

Bastylia II i Dream Cup - nowi lokatorzy!

Bastylia II i Dream Cup trafiły do nas w dniu wczorajszym i z miejsca stały się ulubieńcami naszych instruktorek. Przy okazji p. Jakub odnalazł w końcu swojego długo poszukiwanego karego rumaka, któremu ze względu na niewielki wzrost nadał wielkie imię tj. GROM!

Oto jest! BASTYLIA II urodzona 30.03. 2009 roku, nowy mieszkaniec naszej stajni. Przepiękna klacz, lekko nosząca i słuchająca. Uwielbia głaskanie i zabiegi pielęgnacyjne. Gdy wsiadłam wczoraj na nią po raz pierwszy urzekła mnie swoją delikatnością, lekkiemu odpowiadaniu na pomoce oraz lekkiemu noszeniu.

Bastylia II ma świetny papier. Jest po ogierze małopolskim LIMAK od MAG po EMPIK od wspaniałego PARYSOWA. Matka Limaka to LILIA od CORIOLAN, który jest synem legendarnego EL PASO! Matka LILII to LICHWA po DALMOR!

Matka BASTILII II to BASTYLIA po świetnym ogierze Wielkopolskim RASKAL od SIR SHOSTAOVICH xx po RHEINGOLD! Matka BASTYLII to BABIA po BOSMAN od GENIUS! A matka BASTYLII to DOMENA od legendarnej DROBNICY Jana Kowalczyka! Jest to kolejny świetny koń, który będzie cieszył swoją obecnością, osobowością i umiejętnościami nas i Was przez długie lata!

Kolejny czterokopytny przyjaciel w naszej stajni to DREAM CUP urodzony 8.02.2012 roku. Wczorajszy dzień był owocny, DREAM CUP przyjechał razem z BASTYLIĄ II. Wspaniały, miły, chętny do współpracy i mocno szukający aprobaty od człowieka! Koń przepięknej maści, o dobrym ruchu i predyspozycjach do skoków i ujeżdżenia. Nasze stado powiększyło nam się o piękne i ambitne dwa konie! 

DREAM CUP jest po świetnym ogierze COLOX CUP który ma takie sławy jak CON CAPITOL po CONTENDER od CAYPSO II! Matka COLOX CUP to LYNDELIA po PILOX, jego ojciec to PILOT! Matka DREAM CUP to DAISY po HARRY od HOJARA. Marka DAISY jest od DRUHANA po POLL po ARAK!

Komentarze użytkowników (0)

Zobacz także:

Stajnia ISKRA
ul. Łąkowa 19, 82-400 Sztumskie Pole
tel.: 512 666 120 / e-mail: kontakt@stajniaiskra.pl

Newsletter

Aby otrzymywać aktualne informacje i promocje dotyczące oferty Stajni ISKRA – zapisz się
 
Stajnia ISKRA