Wakacyjne i zimowe obozy konne 2024 – Ferie zimowe 2024

Rezerwuj

Wakacje w siodle od 2699 PLN

Ferie w siodle 2025

Wakacje w siodle | dostępność miejsc

DOSTĘPNOŚĆ
TURNUS 0 (16-22.06.2024) z ALEKSĄ i MATIM | CENA 2 699 pln
BRAK MIEJSC
TURNUS 1 (23-29.06.2024) | CENA 2 699 pln
2 MIEJSCA
TURNUS 2 (30.06-6.07.2024) | CENA 2 699 pln
BRAK MIEJSC
TURNUS 3 (7-13.07.2024) | CENA 2 699 pln
BRAK MIEJSC
TURNUS 4 (14-20.07.2024) | CENA 2 699 pln
BRAK MIEJSC
TURNUS 5 (21-27.07.2024) | CENA 2 699 pln
BRAK MIEJSC
TURNUS 6 (28.07-3.08.2024) | CENA 2 699 pln
BRAK MIEJSC
TURNUS 7 (4-10.08.2024) | CENA 2 699 pln
BRAK MIEJSC
TURNUS 8 (11-17.08.2024) | CENA 2 699 pln
BRAK MIEJSC
TURNUS 9 (18-24.08.2024) | CENA 2 699 pln
BRAK MIEJSC
TURNUS 10 (25-31.08.2024) | CENA 2 699 pln
BRAK MIEJSC

JACY INFLUENSERZY ODWIEDZĄ NAS W WAKACJE?
W tym roku zaplanowaliśmy spotkanie z Gośćmi Specjalnymi TYLKO podczas TURNUSU 0

TURNUS 0 (16-22.06.2024) z

ALEKSĄ I MATIM

pod patronatem marki Silwear

22 lata doświadczenia

W organizacji letniego i zimowego wypoczynku dla dzieci i młodzieży

Ponad 17 000 zadowolonych uczestników

W tym czasie wakacje i ferie zimowe spędziło u nas imponujące grono dzieci, młodzieży i dorosłych – nowych i powracających Gości

4,5 na 5*

Wysoki standard świadczonych usług i zadowolenie naszych Klientów, potwierdzaj 215 opinii w Google

Stajnia i Pensjonat Iskra

to certyfikowany ośrodek Polskiego Związku Jeździeckiego, zlokalizowany w Sztumskim Polu pod Malborkiem. Na miejscu znajduje się pełna infrastruktura jeździecka, w tym dwie kryte hale, malownicze leśne szlaki konne, stado 40 koni, a także ciepły i przytulny pensjonat. Cały obiekt jest monitorowany.

Dla kogo jest obóz w Stajni Iskra?

dzieci w wieku 10-12 lat
młodzieży 13-18 lat
rodzin z dziećmi
osób początkujących i zaawansowanych
Informacje

Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

turnusy 7 lub 14-dniowe
profesjonalna kadra instruktorska, opieka wychowawców i animatorów
nieodpłatna wypożyczalnia sprzętu jeździeckiego
komfortowe warunki do treningu i wypoczynku

Twoje dziecko będzie u nas bezpieczne – GWARANTUJEMY!
Stajnia Iskra posiada wszelkie zezwolenia (Kuratorium Oświaty – 
sprawdź , Organizator Turystyki, Sanepid, Straż Pożarna).

"Najlepsze miejsce na obóz czy jazdę. Przepyszne jedzenie, zadbane i przytulne pokoje. Cudowne konie, instruktorki, wychowawczynie najlepsze, najukochańsze. Bardzo polecam" – Justyna Mazur
"Najlepszy obóz na jakim kiedykolwiek byłam. Mili i wyrozumiali instruktorzy, czyste pokoje, pyszne jedzenie, przyjemna atmosfera i konie chętne do pracy. Naprawdę polecam" – Lilianna Marczak
"Iskra to najlepsze miejsce na obóz. Spędziłam tam jeden z najlepszych tygodni w moim życiu. Konie były różne i dużo się na nich nauczyłam. Kadra instruktorska była przemiła i dużo mnie nauczyła. I bardzo chcę wrócić za rok!" – Liseczek
"Miejsce super. Córka zadowolona po letnim obozie jeździeckim. Konie zadbane, mają mnóstwo miejsca na wybieg. Polecam wszystkim kochającym zwierzęta, a zwłaszcza konie." – Joanna
"Byłam parę razy na obozie w Stajni Iskra. Nic dodać nic ująć! Świetna kierowniczka stajni angażująca się w prace. Instruktorki niesamowite, świetnie uczące i poprawiające wszystkie błędy co jest na plus. Świetna praca z końmi i możliwy rozwój." – Jagna Szymańska

Co zawiera cena?

pobyt 7-dniowy
zakwaterowanie w pokojach 2-, 3-, 4-osobowych z łazienką, TV i wi-fi
4 nieporcjowane posiłki dziennie
1 godzinę jazdy konnej dziennie (w programie treningi ogólnorozwojowe na krytej hali, woltyżerka, wyjazdy w teren)
wykłady i zajęcia w stajni (pomoc w karmieniu i wyprowadzaniu koni na pastwiska, czyszczenie i siodłanie, wspólna opieka stajenna)
stałą opiekę wychowawców i instruktorów
atrakcje prowadzone przez animatorów
Stajnia Iskra

Najlepsze obozy jeździeckie w Polsce

Trenuj w małych grupach

Jazy odbywają się w grupach 3-4-osobowych, z podziałem na poziom umiejętności (począwszy od lonży, po treningi sportowe)

Zdobądź odznakę jeździecką

Podczas obozów odbywają się kursy i egzaminy na odznaki jeździeckie: Jeżdżę Konno, BOJ oraz SOJ.

Spędź czas bez nudy

Profesjonalni wychowawcy i animatorzy, zadbają o aktywność na świeżym powietrzu, rozgrywki hobby horse, zabawy integracyjne i karaoke

Nauka jazdy na każdym poziomie

Już pierwszego dnia sprawdzimy Twoje umiejętności i przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy; od podstaw na lonży, po trening sportowy. Oferta obejmuje 1 godzinę jazdy konnej dziennie, jednak istnieje możliwość skorzystania z dodatkowych jazd w cenie 80 pln/godz. Dla chętnych przewidujemy możliwość podejścia do kursu i egzaminu na odznaki jeździeckie.

Nieograniczony czas z końmi

W Iskrze konie są wszędzie, dlatego możesz obserwować ich zachowania w stadzie na pastwiskach, w stajni i na treningach. Bądź wśród swoich ukochanych zwierząt, od poranka do późnego wieczora, bezpiecznie – pod czujnym okiem instruktorów.

Wszechstronnie w siodle

Stawiamy na wszechstronny trening. Pod okiem instruktorów, rozwiniesz swoje umiejętności ujeżdżeniowe i skokowe. Czekają na Ciebie też malownicze tereny oraz woltyżerka.

Zajęcia w stajni i ciekawe wykłady

Ucz się od najlepszych! Każdego dnia zdobądź nową wiedzę i doświadczenia podczas wykładów oraz zajęć w stajni. Weź udział we wspólnym czyszczeniu i siodłaniu koni, karmieniu ich, a także w wyprowadzaniu stada na pastwiska.

Atrakcje dodatkowe

U nas nie ma czasu na nudę; wychowawcy mają głowy pełne pomysłów. Czas wolny spędzisz na grach zespołowych i zajęciach kreatywnych. Wieczorem stawiamy na integrację: seanse filmowe, karaoke… Dla chętnych oferujemy możliwość skorzystania z profesjonalnej sesji zdjęciowej z końmi (usługa dodatkowa).

Pyszne, nieporcjowane posiłki

Pensjonat Iskra ulokowany jest w głównym budynku stajni. Nasi Goście zakwaterowani są w pokojach 2-, 3-, 4-osobowych. Każdy pokój jest przytulny i ciepły, posiada własną łazienkę. Pokoje urządzone są w stylu rustykalnym, a dominujące w nich drewno i urocze dodatki, nadają im wyjątkowego charakteru.

Ciepłe pokoje z łazienką

Pensjonat Iskra ulokowany jest w głównym budynku stajni. Nasi Goście zakwaterowani są w pokojach 2-, 3-, 4-osobowych. Każdy pokój jest przytulny i ciepły, posiada własną łazienkę. Pokoje urządzone są w stylu rustykalnym, a dominujące w nich drewno i urocze dodatki, nadają im wyjątkowego charakteru.

Dostęp do wi-fi na całym terenie

Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie stały dostęp do internetu, dlatego nie chcemy Ci go ograniczać. Podczas obozów nie zabieramy telefonów i z wielką chęcią, udostępniamy na naszych social mediach, Twoje relacje z obozu.

Przekonaj się dlaczego nasze obozy to dobry wybór

Faq

Najczęściej zadawane pytania

Jak zapisać dziecko na obóz?

Na obóz możesz zapisać dziecko, które ukończyło 10 lat.

 1. Sprawdź dostępność miejsc na stronie.
 2. Następnie wypełnij formularz rezerwacyjny, na który w przeciągu dwóch dni otrzymasz odpowiedź (sprawdź również skrzynkę SPAM)
 3. Pamiętaj! Tylko wpłata zadatku w przeciągu 7 dni potwierdza udział w obozie. Pozostałe rezerwacje są anulowane.
Kiedy odbywa się płatność za obóz?

W przeciągu 7 dni od dokonania rezerwacji wpłać zadatek na nasze konto bankowe. Pozostałą część oraz płatność za usługi dodatkowe wpłacisz na miejscu. Opłaty za usługi dodatkowe (tj. pakiet dodatkowych jazd, kurs na odznakę jeździecką, fotosesja), które zostały wniesione z góry nie podlegają zwrotowi. Uczestnik musi sam zgłaszać się na odpowiednie zajęcia w celu realizacji usług dodatkowych.

O której odbywa się zakwaterowanie i wykwaterowanie?

Aby zapewnić jak najlepszą organizację podczas obozów, prosimy rodziców i opiekunów o przestrzeganie godzin przyjazdu oraz odbioru dzieci.

PRZYJAZD odbywa się w niedzielę. Każdy uczestnik otrzymuje inną godzinę kwaterowania (informację tą wysyłamy na tydzień przed przyjazdem za pośrednictwem wiadomości sms). Nie zapomnij zabrać wypełnionej KARTY POBYTU.

ODBIÓR DZIECI odbywa się w sobotę w godz. 13.15 – 14:00.

Co będzie jadło i gdzie będzie spało moje dziecko?

Uczestnicy obozu jeździeckiego w Stajni Iskra, zakwaterowani są w Pensjonacie ISKRA (link), gdzie znajdują się pokoje 2-, 3- i 4-osobowe, z łazienką, TV i wi-fi. Dzieci kwaterujemy w pokojach, uwzględniając wiek i płeć. Jeśli Twoje dziecko przyjeżdża na obóz z koleżankami, z którymi chce być w pokoju, poinformuj nas o tym. Możesz to zrobić przy wypełnianiu formularza rezerwacyjnego lub mailowo. Dla rodzin z dziećmi przewidujemy osobne pokoje.

Wszystkie posiłki przygotowujemy na miejscu, jadłospis opiera się na tradycyjnej kuchni i sezonowych produktach. Dania nie są porcjowane, zapewniamy pełne, zróżnicowane, zbalansowane wyżywienie – 4 posiłki dziennie. Przygotowujemy również potrawy wegetariańskie, wegańskie oraz bezglutenowe.

Co ma ze sobą zabrać moje dziecko na obóz?

Przygotowaliśmy dla Ciebie listę najpotrzebniejszych rzeczy, która pomoże w sprawnym pakowaniu. Nie zapomnij zabrać stroju jeździeckiego lub odzieży sportowej (legginsy, dresy, wygodne buty z twarda podeszwą).

Warto zabrać kask lub toczek. Jeśli Twoje dziecko go nie posiada, to otrzyma jeden z kasków z naszej darmowej wypożyczalni. Z wypożyczalni może również pobrać bacik i ochraniacze.

Nie pakuj pościeli, zapasu jedzenia ani przyborów kuchennych.

Jak reagować na problemy zgłaszane przez dziecko?

Dziecko borykające się z jakimś problemem w pierwszej kolejności często informuje rodziców. W takiej sytuacji prosimy, abyś skontaktował się z wychowawcą obozu (numer telefonu podajemy przy zakwaterowaniu). Wychowawca w dyskretny sposób pomoże Twojemu dziecku. Pamiętaj, że Twoja szybka reakcja pozwoli na natychmiastowe pozbycie się problemu.

Ile kieszonkowego powinienem dać dziecku?

Podczas pobytu w Stajni Iskra Twoje dziecko ma zapewnione spełnienie wszelkich potrzeb. Na małe zachcianki wystarczy kwota 150 PLN, za którą może kupić smakołyki lub jeździecki gadżet. W przypadku, gdy Twojemu dziecku skończą się pieniądze możesz zadzwonić do Biura Iskry (tel. 512 666 120); przekażemy mu ustaloną kwotę. Rozliczenie z dodatkowych usług nastąpi w dniu odebrania dziecka z obozu.

Czy mam wykupować ubezpieczenie?

Pamiętaj, że jazda konna podobnie jak narciarstwo, wspinaczka itp., jest sportem, który niesie za sobą ryzyko kontuzji. W związku z tym zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia NNW. Koszt takiej polisy wyniesie ok. 40 zł i możesz ją zakupić u dowolnego ubezpieczyciela, na okres pobytu Twojego dziecka na obozie jeździeckim.

Czy uczestnik jeździ tylko na jednym koniu?

Już pierwszego dnia pobytu uczestnik obozu odbywa swój pierwszy trening. To na nim zostanie oceniony poziom umiejętności jeździeckich, co decyduje o przydzieleniu do odpowiedniej grupy treningowej (max 4-5 osobowej). Ze względów szkoleniowych, nasi instruktorzy zaproponują różne konie, co wspomoże rozwój jeździecki podczas pobytu.

Czy można przywieźć swój sprzęt dla konia?

Jak najbardziej. Można ze sobą zabrać czaprak, kantar, owijki, ochraniacze…, a nawet zestaw szczotek. Aby wykorzystać swoje rzeczy NALEŻY pierwszego dnia obozu udać się do instruktora, w celu dezynfekcji. Bez obaw – to standardowa procedura.

Czy można dokarmiać konie z Iskra?

Można wziąć ze sobą gotowe smakołyki, kupione w sklepie jeździeckim. Jednak podawać można je dopiero po konsultacji z p. Martą.
W naszej stajni jest KATEGORYCZNY ZAKAZ DOKARMIANIA koni na własną rękę. Nie podawaj jabłek, suchego chleba, gruszek, marchwi ani innych frykasów. Dokarmiając możesz zaszkodzić zwierzęciu, a nawet doprowadzić do jego śmierci.

Czy trzeba uczestniczyć we wszystkich zajęciach dodatkowych?

Nasi animatorzy i instruktorzy zadbają o to, abyś się nie nudził. Zaproponują wiele form spędzania czasu, które są uzupełnieniem zajęć jeździeckich. Jeżeli z jakiś powodów, nie chcesz uczestniczyć w zajęciach, wystarczy, że poinformujesz o tym wychowawcę.

Jak wygląda plan dnia?

Zapewniamy stałą opiekę gospodarzy, instruktorów i wychowawców kolonijnych. Czas wypełniony jest treningami, zajęciami stajennymi oraz animacjami.

PLAN DNIA

8:00-10:00 – śniadanie
8:00-12:00 :

 • treningi jeździeckie z podziałem na małe grupy
 • zajęcia teoretyczne odbywają się 2 razy dziennie – przed południem i po południu – chętni mogą poznać tajniki oswojenia i kiełznania koni, ich zwyczaje; podejrzeć i uczestniczyć w pracach stajennych; nauczyć się czyszczenia, pielęgnacji, siodłania i innych przydatnych rzeczy do wykorzystania w stajni i terenie. Zajęcia prowadzą instruktorzy, a asystujący im doświadczeni jeźdźcy pomagają początkującym w ich pierwszych krokach
 • zajęcia animacyjne; nad osobami, które są po jeździe lub czekają na swoją kolej, czuwają nasi wychowawcy, którzy nie pozwalają nikomu na chwilę nudy (jeśli pogoda dopisuje proponujemy aktywność w plenerze, w przypadku niepogody czas spędzamy w pensjonacie)
 • zapisy na dodatkowe lekcje jazdy konnej (lista życzeń, na której podajemy rodzaj jazdy i imię swojego ulubionego konia)
 • poza przyjemnościami również obowiązki – sprawdzamy czystość w pokoju, wyznaczamy dyżur na stołówce, nakrywamy do stołu

13:00 – obiad
14:30-17:30

 • treningi jeździeckie z podziałem na małe grupy
 • zajęcia z wychowawcami – leśne podchody i gra w „smocze jajo”, sala rekreacyjna – zajęcia z tańca nowoczesnego, karty, mafia, gry planszowe, lepienie koni z masy solnej i innych ozdób, które później zabieramy do domu na pamiątkę
 • w międzyczasie podwieczorek
 • sprowadzanie koni z pastwisk z instruktorami

18:00 – kolacja
18:30 – 22:00

 • wieczorna karmienie koni z instruktorami dla chętnych
 • wieczór tematyczny, czyli konkursy talentów, zawody w grupach, karaoke, mini kino, gitara, tańce, pokaz mody, koński chrzest i wiele innych
 • czas wolny

22:00 – cisza nocna

Jak wygląda plan dnia?

PROGRAM OBEJMUJE:

WYKŁADY:

 • z biomechaniki ruchu konia
 • z psychologii konia
 • metody treningowe
 • masaż dobry na wszystko
 • specjalistyczne wykłady z zakresu ujeżdżenia i skoków

TRENINGI (1 godz. jazdy dziennie):

 • ujeżdżenie
 • skoki
 • wyjazdy w teren
 • woltyżerka

Dzień z influenserem

Wielu z naszych obozowiczów uwielbia social media i marzy o spotkaniu na żywo z największymi jeździeckimi inflencerami. W Stajni Iskra spełniamy marzenia; na naszych letnich i zimowych obozach jeździeckich uczestnicy mogą spędzić cały dzień z Gośćmi Specjalnymi. Do tej pory mieliśmy okazję współpracować z: Aleksą i Matim, Tumisią, Mtequestriann, Junglerkami czy Kamijamii, jednak pojawi się u nas więcej postaci.

UWAGA! Podczas wakacji 2024 planujemy spotkanie z Aleksą i Matim (pod patronatem marki SILWEAR) tylko na TURNUSIE 0. Na pozostałych turnusach nie będzie Gości Specjalnych.

JAK WYGLĄDA DZIEŃ Z INFLUENCEREM?
W Iskrze macie okazję spędzić dzień z Waszymi ulubieńcami od rana do wieczora. Przykładowy harmonogram wygląda następująco:

10:00 – gra terenowa
12:00 – końskie spa
13:00 – obiad
14:20 – wspólne grupowe zdjęcie
14:30 – zajęcia manualne torby / magnesy, na których dzieci mogą wziąć autograf od naszego gościa
16:30 – pieczenie ciasteczek
18:00 – kolacja
ok. 19:00 – zakończenie dnia z influenserem

Treningi podczas obozów

Naszą myślą przewodnią jest bezpieczeństwo. Uczestnikom obozów proponujemy treningi z podziałem na małe grupy (do 4-5 osób), tworzone pod kątem zaawansowania. Wszystkie treningi odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów PZJ.

Gwarantujemy indywidualne podejście do jeźdźca na każdym etapie zaawansowania. Poza zajęciami w siodle, prowadzimy ciekawe wykłady, a także zajęcia w stajni (czyszczenie, karmienie, siodłanie koni).

Cały dzień z końmi

 • wnikliwa analiza poziomu zaawansowania i przydzielenie do odpowiedniej grupy
 •  jazda konna dla początkujących i zaawansowanych
 • treningi skokowe, ujeżdżeniowe na koniach profesorach, niezapomniane wyprawy do lasu na końskim grzbiecie, zabawy Pony Games, woltyżerka
 • zajęcia teoretyczne – wykłady o szerokiej tematyce jeździeckiej, a następnie ćwiczenia w stajni, które przybliżą Ci wątki poruszane na wykładach

Kursy i egzaminy na odznaki jeździeckie PZJ

Posiadamy certyfikat Polskiego Związku Jeździeckiego. Podczas turnusów dla osób chętnych, przeprowadzamy kursy, a także egzaminy odznaki jeździeckie:

 • Jeżdżę konno (od dnia 01.01.2022 r. – obowiązkowa)
 • BOJ
 • SOJ

Szczegółowe informacje, regulamin i wymogi dla poszczególnych odznak 

Osoby chcące podejść do egzaminu na JK, BOJ lub SOJ są zobowiązane odbyć kurs przygotowawczy do egzaminów. W dniu zakończenia kursu, instruktor podejmuje decyzję, którzy uczestnicy ukończyli go z wynikiem pozytywnym i tym samym podchodzą do egzaminu na odznakę jeździecką w dniu kolejnym. Kurs i egzamin na odznakę to stanowią usługi dodatkowe.

UWAGA! Przypominamy, że zgodnie z nowelizacją ustawy PZJ dotyczącej egzaminów na odznaki jeździeckie, od 15 kwietnia 2019 r. osoby do 15 lat włącznie MAJĄ OBOWIĄZEK zdawania egzaminu w KAMIZELCE JEŹDZIECKIEJ!
Od dnia 01.01.2022 r. obowiązuje pełna ścieżka odznak dla jeźdźców tj. Jeżdżę Konno – BOJ – SOJ – ZOJ, bez możliwości pominięcia, którejkolwiek z nich. Zastrzega się, że planowany egzamin odbędzie się, pod warunkiem uzbierania się minimum 6 jeźdźców, posiadających w dniu egzaminu umiejętności na poziomie danej odznaki.

Usługi dodatkowe

Dwie jazdy dziennie | +450 pln

Dodatkowa godzina jazdy konnej każdego dnia (razem 5 jazd)

Odznaki jeździeckie (kurs i egzamin) | już od 350 pln

Jeżdżę Konno + 350 pln. BOJ + 500 pln. SOJ + 550 pln.

Kamizelka ochronna | + 80 pln

Wynajem jeździeckiej kamizelki ochronnej na okres całego pobytu.

Jeździecka fotosesja | +250 pln

10 profesjonalnych zdjęć z koniem w wariancie PORTRET lub TRENING (wysokiej jakości, w formacie jpg) oraz kubek z koniem ze Stajni Iskra. Do sesji treningowej polecamy skorzystanie z indywidualnego treningu (+160 pln)

Opcja sport | +550 pln

Obóz z dwoma jazdami dziennie, w grupach 2-3 osobowych, dla osób posiadających minimum BOJ. Z opcji Sport może skorzystać tylko 9 osób w każdym tygodniu.
Oferta wypoczynkowa

Sprawdź inne opcje wypoczynku

od 249 PLN
POBYTY WIOSENNE
zobacz
od 798 PLN
MAJÓWKA NA WSI
zobacz
od 350 PLN
SZKOLENIA JEŹDZIECKIE
zobacz

Zapisz się na ferie zimowe lub wakacje w siodle

Wypełnij formularz, aby wstępnie zarezerwować miejsce. Resztę informacji wyślemy Ci mailowo.

 • kwota zadatku na poczet rezerwacji to 700 PLN /1 tydz., 1 400PLN /2 tyg. za osobę.
 • cena nie obejmuje usług tj.: dodatkowe jazdy konne, kursy i egzaminy na odznaki jeździeckie, sesje fotograficzne. Szczegółowe informacje nt. usług dodatkowych, zostaną wysłane w wiadomości mailowej
 • w przypadku pobytów obejmujących kilka turnusów, każda doba z soboty na niedzielę jest GRATIS
 • dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu

 

Formularz rezerwacji


  TURNUS 0 (16-22.06.2024)TURNUS 1 (23-29.06.2024)TURNUS 2 (30.06-6.07.2024)TURNUS 3 (7-13.07.2024)TURNUS 4 (14-20.07.2024)TURNUS 5 (21-27.07.2024)TURNUS 6 (28.07-3.08.2024)TURNUS 7 (4-10.08.2024)TURNUS 8 (11-17.08.2024)TURNUS 9 (18-24.08.2024)TURNUS 10 (25-31.08.2024)


  TURNUS 1-6 OFERTA WKRÓTCE


  Obóz z dwoma jazdami + 450 plnOdznaka Jeżdżę Konno + 350 plnOdznaka BOJ + 500 plnOdznaka SOJ + 550 plnKamizelka ochronna + 80 plnJeździecka fotosesja + 250 plnOpcja Sport + 550 pln

  Wakacyjne i zimowe obozy konne 2024 – Ferie zimowe 2024
  Copyright © 2022 Stajnia ISKRA
  Design: Proformat
  calendar-fullcrossmenuchevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram