Kadra instruktorska

Marta

Marta Adamkiewicz

Kierownik stajni, instruktor sportu PZJ, organizator szkoleń, opiekun Sekcji Jeździeckiej ISKRA

Trenowała pod okiem olimpijczyka z Barcelony Jacka Krukowskiego oraz wielokrotnego Mistrza Polski i uczestnika Mistrzostw Świata w WKKW – Jerzego Krukowskiego. Zdobyła niezbędne doświadczenie w trenowaniu młodych i trudnych koni, które z powodzeniem wykorzystuje. Posiada szeroką wiedzę nt. psychologii koni oraz wysokie kompetencje instruktorskie, co wykorzystuje z sukcesem w nauczaniu par jeździeckich. W treningu koni wykorzystując metody naturalnym połączonym z klasyczną szkołą jazdy konnej. Jej motto: „Sukces, to nie przypadek. To ciężka praca, wytrwałość, nauka, analiza, poświęcenie, a przede wszystkim miłość do tego co robisz."

"Chciałabym zmienić świat jeździecki, mam misję by uczyć od początku piękna i tego jak bardzo wrażliwe są konie. Jak cudowne jest jeździectwo bez użycia siły, jeździectwo oparte na harmonijnej, delikatnej współpracy. Do tego nie przydadzą mi się tytuły i osiągnięcia w sporcie, mogą mi tylko troszkę pomóc. Uwielbiam pracę z dziećmi i dorosłymi, zaprzyjaźnianie się, wyciągniecie pomocnej dłoni i poświecenie czasu młodym adeptom jest kluczem do sukcesu na wielu płaszczyznach. Bawmy się jeździectwem i cieszmy z każdej chwili spędzonej przy koniach!"

Natalia

Natalia Płachta

Instruktor szkolenia podstawowego PZJ, instruktor hipoterapii

Natalia od dziecka wiedziała, że jej los będzie bezpośrednio związany z końmi, jednak jej przygoda jeździecka na dobre rozpoczęła się w wieku 16 lat. Wtedy też zaczęła stawiać swoje pierwsze kroki w jeździe konnej, w niewielkiej stajni, gdzie pracowała jako luzak oraz pomocnik stajenny, a także opiekowała się stadem i trenowała prywatne konie. Obecnie Natalia jest instruktorem szkolenia podstawowego PZJ oraz instruktorem hipoterapii w Stajni Iskra. Regularnie prowadzi lekcje jazdy konnej dla osób indywidualnych oraz dla szkółki i klubu ISKRA.

"Zawsze fascynowała mnie jazda naturalna oraz klasyczna, z których czerpię nauczając swoich jeźdźców. Moją misja jest pokazanie jeźdźcom, że tylko spójna współpraca z koniem, przynosi najlepsze efekty i pozwala na osiągnięcie swoich celów."

Emilia

Emilia Kasprzak

Instruktor szkolenia podstawowego PZJ

Początkiem kariery jeździeckiej Emilii był upalny sierpień roku 2015, kiedy to jako młoda dziewczyna po raz pierwszy odwiedziła Stajnię Iskra. Jeszcze wtedy nie wiedziała, że właśnie ten rok będzie dla niej przełomowy i na dobre zwiąże się z jeździectwem. Praca pod okiem doświadczonych trenerów zaowocowała szybkim rozwojem jeździeckim i już w 2021 roku Emilia zdobyła licencję szkoleniowca PZJ i podjęła stałą współpracę ze Stajnią Iskra, swoją Alma Mater. Biegle posługuje się językiem angielskim. Obecnie jest szczęśliwą posiadaczką konia Milosz, stacjonującego w Iskrze, z którym związała się na dobre i na złe.

„W jeździectwie pasjonuje mnie możliwość stałego doskonalenia się. Chociaż jestem osobą ekspresyjną i emocjonalną, to jestem również wrażliwa i czasem – jak każdemu - brakuje mi wiary w siebie. Konie nauczyły mnie jednak, że każda porażka może stanowić zaczątek do kolejnego sukcesu. Konie to moja miłość i wytchnienie w świecie, który nie zawsze jest przyjazny. Liczę na to, że również pozytywne emocje, które płyną od tych wspaniałych zwierząt, uda mi się przekazać wraz z wiedzą młodym adeptach jeździectwa.”

Jonna

Joanna Samson

Instruktor szkolenia podstawowego PZJ

Charyzmatyczna, wesoła i pełna energii instruktorka PZJ. Od najmłodszych lat związana z końmi. Asia jest pasjonatką łucznictwa konnego i wypraw górskich. W pracy z jeźdźcami kładzie nacisk na dokładność wykonanych elementów. Regularnie przygotowuje jeźdźców do egzaminów na Odznakę Jeżdżę Konno.

Maja

Maja Froese

Swoją przygodę z jeździectwem zaczęła bardzo szybko, bo już od 6 roku życia. Będąc małym dzieckiem, wiedziała, że jazda konna będzie nieodłącznym elementem jej życia.

"Przez 12 lat przyjeżdżałam do Stajni Iskra jako obozowiczka i już wtedy moim marzeniem była praca tutaj. Moim celem jest przekazywanie swojej wiedzy w zakresie jazdy oraz rozumienia potrzeb konia, którą gromadziłam przez 15 lat swojego życia."

Chcesz rozwijać się jako instruktor jeździectwa? Posiadasz uprawnienia PZJ?
Skontaktuj się z nami: 504 311 006

Współpracuj z nami

SPRAWDŹ

Może Cię zainteresować

NASZE KONIE
zobacz
od 80 PLN
NAUKA JAZDY KONNEJ
zobacz
BLOG INSTRUKTORA
zobacz

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy
ZADZWOŃ: 512 666 120
Copyright © 2022 Stajnia ISKRA
Design: Proformat
phone-handsetcrossmenuarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram