Kadra instruktorska

Marta

Marta Adamkiewicz

Kierownik stajni, instruktor sportu PZJ, organizator szkoleń, opiekun Sekcji Jeździeckiej ISKRA

Trenowała pod okiem olimpijczyka z Barcelony Jacka Krukowskiego oraz wielokrotnego Mistrza Polski i uczestnika Mistrzostw Świata w WKKW – Jerzego Krukowskiego. Zdobyła niezbędne doświadczenie w trenowaniu młodych i trudnych koni, które z powodzeniem wykorzystuje. Posiada szeroką wiedzę nt. psychologii koni oraz wysokie kompetencje instruktorskie, co wykorzystuje z sukcesem w nauczaniu par jeździeckich. W treningu koni wykorzystując metody naturalnym połączonym z klasyczną szkołą jazdy konnej. Jej motto: „Sukces, to nie przypadek. To ciężka praca, wytrwałość, nauka, analiza, poświęcenie, a przede wszystkim miłość do tego co robisz.”

“Chciałabym zmienić świat jeździecki, mam misję by uczyć od początku piękna i tego jak bardzo wrażliwe są konie. Jak cudowne jest jeździectwo bez użycia siły, jeździectwo oparte na harmonijnej, delikatnej współpracy. Do tego nie przydadzą mi się tytuły i osiągnięcia w sporcie, mogą mi tylko troszkę pomóc. Uwielbiam pracę z dziećmi i dorosłymi, zaprzyjaźnianie się, wyciągniecie pomocnej dłoni i poświecenie czasu młodym adeptom jest kluczem do sukcesu na wielu płaszczyznach. Bawmy się jeździectwem i cieszmy z każdej chwili spędzonej przy koniach!”

Zuzia

Zuzanna Ruszkowska

Instruktor jeździectwa

Zuzia swoją przygodę jeździecką zaczynała w Stajni Iskra i swoje umiejętności zdobywała pod okiem Pani Marty Adamkiewicz, jako klubowiczka KJ Iskra. Posiada trzy konie, które kwateruje we własnej przydomowej stajni. W jeździectwie szczególnie uwielbia skoki przez przeszkody i ta pasję rozwijała przez wiele lat, startując w zawodach skokowych.

“Moim zadaniem jako instruktorki, jest przekazanie jeźdźcom całej swojej wiedzy, najlepiej jak tylko potrafię.”

Małgosia

Małgorzata Hoderny

Instruktor jeździectwa i hipoterapii

Małgosia swoją przygodę z końmi rozpoczęła 15 lat temu w Stajni Iskra. Podobnie jak pani Zuzia, podstaw jeździectwa uczyła się w Klubie Jeździeckim ISKRA pod okiem pani Marty Adamkiewicz. Po wielu latach wróciła do Iskry jako instruktor jeździectwa i hipoterapeuta.

“Największą przyjemność w zawodzie instruktora sprawia mi patrzenie na rozwój koni i jeźdźców, z którymi pracuję.”

Julia

Julia Jaroszewska

Instruktor jeździectwa

Swoją przygodę z końmi zaczęła jako małe dziecko, a w domu zawsze towarzyszyły jej konie.

Dzięki możliwości obserwowania koni od najmłodszych lat, widzę w jakiej symbiozie musi znaleźć się koń i jeździec, aby zgrać swoje ciała i umysły. Tą wiedzę chcę przekazywać adeptom na każdym etapie swojej przygody z jeździectwem.”

Dorota

Dorota Szumlas

Instruktor jeździectwa

Dorota jest związana z końmi od 13 lat. Najbardziej w pracy instruktora ceni sobie pracę od podstaw z młodymi adeptami jeździectwa. Swój wolny czas spędza w towarzystwie swojego psa, najchętniej w górach.

“Uwielbiam patrzeć na progres najmłodszych jeźdźców.”

Emilia

Emilia Kasprzak

Instruktor szkolenia podstawowego PZJ

Początkiem kariery jeździeckiej Emilii był upalny sierpień roku 2015, kiedy to jako młoda dziewczyna po raz pierwszy odwiedziła Stajnię Iskra. Jeszcze wtedy nie wiedziała, że właśnie ten rok będzie dla niej przełomowy i na dobre zwiąże się z jeździectwem. Praca pod okiem doświadczonych trenerów zaowocowała szybkim rozwojem jeździeckim i już w 2021 roku Emilia zdobyła licencję szkoleniowca PZJ i podjęła stałą współpracę ze Stajnią Iskra, swoją Alma Mater. Biegle posługuje się językiem angielskim. Obecnie jest szczęśliwą posiadaczką konia Milosz, stacjonującego w Iskrze, z którym związała się na dobre i na złe.

„W jeździectwie pasjonuje mnie możliwość stałego doskonalenia się. Chociaż jestem osobą ekspresyjną i emocjonalną, to jestem również wrażliwa i czasem – jak każdemu – brakuje mi wiary w siebie. Konie nauczyły mnie jednak, że każda porażka może stanowić zaczątek do kolejnego sukcesu. Konie to moja miłość i wytchnienie w świecie, który nie zawsze jest przyjazny. Liczę na to, że również pozytywne emocje, które płyną od tych wspaniałych zwierząt, uda mi się przekazać wraz z wiedzą młodym adeptach jeździectwa.”

Jonna

Joanna Samson

Instruktor szkolenia podstawowego PZJ

Charyzmatyczna, wesoła i pełna energii instruktorka PZJ. Od najmłodszych lat związana z końmi. Asia jest pasjonatką łucznictwa konnego i wypraw górskich. W pracy z jeźdźcami kładzie nacisk na dokładność wykonanych elementów. Regularnie przygotowuje jeźdźców do egzaminów na Odznakę Jeżdżę Konno.

Chcesz rozwijać się jako instruktor jeździectwa? Posiadasz uprawnienia PZJ?
Skontaktuj się z nami: 504 311 006

Współpracuj z nami

SPRAWDŹ

Może Cię zainteresować

NASZE KONIE
zobacz
od 90 PLN
NAUKA JAZDY KONNEJ
zobacz
BLOG INSTRUKTORA
zobacz

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy
ZADZWOŃ: 512 666 120
Copyright © 2022 Stajnia ISKRA
Design: Proformat
phone-handsetcrossmenuarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram