Z nami nie ma miejsca na nudę!

  


 

Od 7:30 obozowe ranne ptaszki zaczynają krzątać się po stajni, to czas, w którym mają możliwość opiekować się i karmić swoich ulubieńców.

Od 8 do 10 na wszystkich czeka pyszne śniadanie. Na stół, w formie bufetu, trafiają płatki, pieczywo, nabiał, wędlina oraz dania na ciepło (placki z jagodami, jajecznica czy parówki).

Do godziny 13 każdy uczestnik turnusu odbywa z instruktorem godzinną jazdę konną na placu lub w terenie. Plan jazd jest zawsze przygotowany dzień wcześniej.

Zajęcia stajenne odbywają się dwa razy dziennie – przed i po południu. Są świetną okazją na poznanie życia stajennego, zagłębienie wiedzy o zwyczajach koni i ich pielęgnacji. Nasi instruktorzy chętnie dzielą się tajnikami oswojenia i kiełznania wierzchowców.

Między 8 a 13 dla wszystkich oczekujących na swoją jazdę i tych, którzy lekcje mają już za sobą wychowawcy przygotowują sportowe animacje i aktywności na świeżym powietrzu. Uczestnicy spodziewać się mogą zabaw na trampolinach, siatkówki, badmintona, ping-ponga, odpoczynku na hamaku czy spacerów na kąpielisko.

O 13 wszyscy spotykają się na obiedzie. Oprócz zjedzenia pysznego, domowego obiadu jest to też szansa na zapisanie się na dodatkowe lekcje jazdy konnej.

O godzinie 14 rozpoczynają się dodatkowe jazdy. Obozowicze, którzy nie spędzają tego czasu na koniach biorą udział w zajęciach przygotowanych przez wychowawców. W zależności od pogody mogą to być zajęcia plastyczne, aktywności na świeżym powietrzu, piłkarzyki, bilard, gry planszowe, czy spacery do lasu. W międzyczasie wszyscy zostają poczęstowani podwieczorkiem.

O 18 na wszystkich czeka ciepła kolacja, a tuż po niej wszyscy idą do stajni nakarmić konie.

Finał dnia to zwykle wieczór tematyczny, konkursy talentów, mini kino, koński chrzest, ognisko lub gry planszowe. Zabawy trwają do 22. Po tej godzinie zaczyna się cisza nocna i nabieranie sił na kolejny aktywny dzień.

 


 

  

POBYTY DLA JEŹDŹCA I KONIA WARTO POZNAĆ

Stajnia ISKRA ul. Łąkowa 19, 82-400 Sztumskie Pole
tel.: 512 666 120 / e-mail: kontakt@stajniaiskra.pl

Newsletter

Aby otrzymywać aktualne informacje i promocje dotyczące oferty Stajni ISKRA – zapisz się
 
Stajnia ISKRA