Zadzwoń
Napisz
Lokalizuj
2015-01-26

Ferie w siodle 2015 rozpoczęte!

W stajni i hali ruch od rana do wieczora, padoki i las białym puchem lekko pokryte, gwarno i radośnie w pensjonacie - zimowe szaleństwo w ISKRZE zagościło na dobre. Rozpoczął się właśnie turnus drugi, a my znaleźliśmy chwilę żeby poinformować o tym co się u nas dzieje, a dzieje się naprawdę sporo...

Konie nasze dzielne mają kopyta pełne roboty, ale zimowy teren zarówno dla nich jak i dla nas to nie lada gratka! Zdążyliśmy już przygotować piękne tabliczki z imionami naszych pupili na boksy, pogimnastykować się podczas zabaw Pony Games, być świadkami pokazu szkoły naturalu w wykonaniu Pani Gosi i Granta, uczestniczyć w końskim chrzcie...co jeszcze? Zobacz sam jak spędziliśmy turnus pierwszy - FOTORELACJA.

Można jeszcze do nas dołączyć od 15 lutego – szczegóły TUTAJ.

Zima to również dla nas intensywny okres przygotowań...do lata. Oceniając po nieustannie napływających zgłoszeniach na Wakacje w siodle 2015 rezerwację planujemy zakończyć podobnie jak w roku ubiegłym - w marcu. Dlatego już przypominamy wszystkim zeszłorocznym spóźnialskim o ostatnich wolnych pokojach!

Komentarze użytkowników (0)

Stajnia ISKRA
ul. Łąkowa 19, 82-400 Sztumskie Pole
tel.: 512 666 120 / e-mail: kontakt@stajniaiskra.pl

Newsletter

Aby otrzymywać aktualne informacje i promocje dotyczące oferty Stajni ISKRA – zapisz się
 
Stajnia ISKRA