Zadzwoń
Napisz
Lokalizuj

Szkolenie ujeżdżeniowe z Małgorzatą Morsztyn (16-17.05.2020)

W niedzielę pożegnaliśmy uczestników pierwszego w tym roku szkolenia jeździeckiego w naszej stadninie, które odbyły się pod okiem Małgorzaty Morsztyn.

Tradycyjnie już, wydarzenie miało charakter szkolenia dwudniowego i rozpoczęło się w sobotę z samego rana. Po spotkaniu powitalnym, uczestnicy udali się pod plac maneżowy, gdzie rozpoczęły się treningi par jeździeckich.

Na placu, przez dwa dni, odbywały się treningi indywidualne dla 8 par jeździeckich, które obserwowali wolni słuchacze. Każda z par zaprezentowała się pozostałym uczestnikom; jeźdźcy opowiedzieli o swoich koniach, a także o ich problemach w treningu. Te prezentacje stały się podstawą do prowadzenia treningu przez Małgorzatę Morsztyn, która skupiła się na potrzebach konkretnych par. Po każdym treningu odbywał się set z pytaniami, na które odpowiadała trenerka. Uczestnicy bardzo chętnie zadawali swoje pytania i uczestniczyli w dyskusji.

Podczas warsztatów nasi Goście zostali zakwaterowani w Pensjonacie Iskra i mogli delektować się wyśmienitą iskrową kuchnią, z której słyniemy.

Warsztaty zakończyły się niedzielnym popołudniem. Na spotkaniu podsumowującym, Pani Małgosia wręczyła certyfikaty wszystkim uczestnikom, a następnie rozlosowała nagrody, ufundowane przez naszych Partnerów: Eqst Equestrian Design oraz GNL. Miłą niespodziankę przygotowała również Końska Cukierenka – każdy uczestnik otrzymał paczuszkę ze słodkimi upominkami dla koni. Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenie (po kliknięciu w zdjęcie)

Wszystkim Gościom i naszym Partnerom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie. Zapraszamy ponownie do Iskry.

POBYTY DLA JEŹDŹCA I KONIA WARTO POZNAĆ

Stajnia ISKRA ul. Łąkowa 19, 82-400 Sztumskie Pole
tel.: 512 666 120 / e-mail: kontakt@stajniaiskra.pl

Newsletter

Aby otrzymywać aktualne informacje i promocje dotyczące oferty Stajni ISKRA – zapisz się
 
Stajnia ISKRA
date: 2020-09-20 13:01:48
error: E_NOTICE
description:
Use of undefined constant phpo - assumed 'phpo'
place: /home/server211804/ftp/migracja/stajniaiskra.home.pl/app/tpl/layout/responsive.php
line: 205