Konsultacje z Wojciechem Mickunasem - relacja

Nadszedł długo oczekiwany moment! W piątek przed szkoleniem dojechał do nas Pan Wojciech. Okazał się niezwykle miłym i ciepłym człowiekiem! Wieczór przed konsultacjami spędziliśmy na ciekawych rozmowach o koniach i naszych zagwozdkach, które mamy w treningu.

W sobotę o 8:30 rozpoczęliśmy konsultacje. Przywitaliśmy gości, każdy z przybyłych musiał się przedstawić oraz opisać co łączy go z końmi i jakie ma cele. Od 10:00 rozpoczęliśmy intensywne treningi indywidualne. Trener niezwykle opowiadał, tłumaczył dokładnie wszystkim przybyłym metody treningowe, które powinny przodować w pracy z koniem. Pierwszy dzień owocny był w treningi ujeżdżeniowe. Wolni słuchacze czujnie notowali ważne wskazówki, a jeźdźcy starali się dać z siebie jak najwięcej. Po treningach udaliśmy się na świetlicę by rozpocząć wykład, na którym każdy miał możliwość zadawania pytań, które go nurtują. Po wykładzie w miłej atmosferze rozmawialiśmy, wspominaliśmy razem z trenerem zawody, konie i sytuacje, które nie mogły być niewspomniane! smiley

Następny dzień był owocny w skoki przez przeszkody. Jeźdźcy trenowali na cawaletii oraz na przeszkodach i kombinacjach, które p. Wojciech zaproponował. Gościliśmy osoby uczestniczące w szkoleniu z całej polski! zaczynając od Wrocławia kończąc na Pomorzu! Niedziela nieubłaganie się kończyła. Ostatnie treningi były niezwykle interesujące, lecz niestety część uczestników musiała wracać do swoich domów przed zmrokiem. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie na zdecydowanie niezwykłe i magiczne szkolenie z ikoną Polskiego Jeździectwa Wojciechem Mickunasem!

Zapraszamy na kolejne konsultacje. Śledźcie naszą podstronę: szkolenia, konsultacje, odznaki.

SZKOLENIE Z WOJCIECHEM MICKUNASEM - FOTORELACJA

Komentarze użytkowników (0)
POBYTY DLA JEŹDŹCA I KONIA WARTO POZNAĆ

Stajnia ISKRA ul. Łąkowa 19, 82-400 Sztumskie Pole
tel.: 512 666 120 / e-mail: kontakt@stajniaiskra.pl

Newsletter

Aby otrzymywać aktualne informacje i promocje dotyczące oferty Stajni ISKRA – zapisz się
 
Stajnia ISKRA